Automjeti zyrtar humb kontrollin dhe rrokulliset, lëndime pësojnë vozitësi dhe pasagjeri

Novobërdë – Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar automjetin zyrtar humb kontrollin dhe rrokulliset.

Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar vozitësi dhe pasagjeri mashkull kosovar të cilët pas tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS