Automjeti godet këmbësoren, kërkon tretman mjekësor dhe lirohet në shtëpi

Gjilan – Në rrugën “Adem Jashari” në Gjilan raportohet për një aksident trafiku në mes të një automjeti me targa vendore që e drejtonte i dyshuari mashkull kosovar dhe këmbësores viktimë femër shqiptare.

Viktima pas tretmanit mjekësor është liruar, nuk raportohet për të arrestuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).