Aurela Gaçe tregon mësimet që po i nxjerr nga kjo kohë

Karantinimi po e bën Aurela Gaçen t’i mësoj tri gjëra.

ëKëngëtarja Aurela Gaçe, njësoj edhe kushdo tjetër, ka vendosur të qëndroj në shtëpi në këtë kohë pandemie, shkruan lajmi.net.

Ani pse mund t’i mungojë koha kur ishte e lirë të dilte jashtë, këngëtarja thotë se në këtë kohë i ka mësuar disa gjëra.

“Mësimet që po i nxjerr nga kjo kohë: E dua jetën, e dua sot më shumë se dje, e dua dhe dua të jetoj çdo sekond që marr frymë”, ka shkruar këngëtarja pranë një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo madje e ka provuar ndjenjën e të qëndruarit e izoluar 14 ditë larg më të dashurve, pasi është futur në karantinë pas ushtëtimit të fundit që ka pasur./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).