Aurela Gaçe sjell këngën e re “Se të dua”

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aurela Gaçe, këtë kohë ka qenë shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Ajo së fundmi lansoi këngën e re të titulluar “Se te dua”, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet artistja në bashkëpunim me Rozana Radin, kurse për muzikën u përkujdes Gent Myftaraj.
Producimi ndërkohë u bë nga GMAJ7 Production dhe videoja nga Frame Company.

Besohet që edhe kjo këngë e Aurelës do të pritet mirë e do të pëlqehet nga publiku.

Kjo vjen pak javë pas “O Ma”, projektin që ia dedikoi vajzave të saj: Graces dhe Abit.

Gaçe gëzon shumë vite në skenë dhe është njëra nga këngëtaret më të dalluara të estradës. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS