Aurela Gaçe jep lajmin e shumëpritur për fansat e saj

Aurela Gaçe ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Aurela Gaçe ka njoftuar me anë të një postimi në Instagram se gjatë kësaj jave do ta publikojë projektin e saj të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ndau një foto ku shihej me flokë kaçurrela, si duket ky do jetë imazhi i saj për video-projektin e ri. Ajo sipër fotos kumtoi se të enjten lasnohet kënga ‘Lento lento’.

Përveç kësaj, Gaçe njoftoi se është duke punuare edhe në një album muzikor, për çfarë nuk dha ndonjë datë të saktë të lansimit. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).