Aurela Gaçe flet për albumin e ri, zbulon disa detaje

Aurela Gaçe ka zbuluar disa detaje të albumit të ri.

Aurela Gaçe ishte e ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka folur shumëçka rreth jetës private dhe asaj profesionale, në këtë rast kishte edhe një mesazh për artistët e rinj.

Kur jemi tek projektet muzikore, Aurela ka zbuluar detaje rreth albumit të ri, që pritet të publikohet shumë shpejt.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Aurelës dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).