Asnjë sofër nga ato pak familje sa kanë mbetur në Malësinë e Bujanocit, nuk do mbetet e zbrazët për ditë Bajrami

Besim Limani ka thënë se falë biznesmenit nga Ferizaji që jeton në Miami të SHBA-së, Besnik Rexhepi do të ndihmohen për ditën e Bajramit fshatrat Zarbincë, Suharen, Novosellë, Ramnabuqe dhe Priboc ka thënë Besim Limani.

Falënderoj nga zemra mikun tim Biznesmenin kosovar nga Ferizaji që jeton në Miami, Besnik Rexhepin dhe familjen e tij për kontributin që dhanë dhe disa shokë të tjerë poashtu i falënderoj nga zemra që na u bashkuan për këtë gjest të vogël.

Nismën e Asllan Asllanit e konsideroj të mbyllur meqenëse është arritur shuma e nevojshme dhe të premten do të arrijnë pakot në derë të secilës familje nëpër këto fshatra, e falënderoj edhe Asllanin, Pilotin tonë të pa zëvendësueshëm për nismën që mori ka shkruar Besim Limani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).