Asnjë sikur Kejvina, modelja shkëlqen me pamjen

Kejvina Kthella është një nga modelet më të njohura dhe më të pëlqyera shqiptare, shkruan Indeksonline.

Bukuria dhe format e saj trupore kanë bërë që mijëra fansa ta ndjekin hap pas hapi modelen.

Ajo është një fytyrë tejet e dashur për ta, edhe për faktin se publiku u familjarizua me të në kohën sa ishte pjesë e emisionit ‘Xing’ ku çdo javë Kejvina ishte pranë publikut.

Kejvi, gjithnjë ‘shpërblen’ fansat me imazhe të ndryshme duke i ‘ngacmuar’ ata.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi kur ka publikuar një fotografi në të cilën vë në pah bukurinë dhe pjesët e saj të përkryera trupore. /Indeksonlin

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS