Asnjë si Mihrija – po flet vetë fotografia

Sa më shumë vitet po kalojnë, këngëtaren e njohur Mihrije Braha edhe më shumë po e zbukurojnë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Së fundmi këngëtarja ka pozuar si një modele e vërtetë te rrethi i flamurit, aty ku edhe e menaxhon lokalin e saj, e që prej Mihrija ka ateruar në atë zonë, puna i është shtuar edhe bizneseve rreth e rrotull.

Me fotografitë e fundit, ajo ka marrë shumë komplimente për paraqitjen e saj me shumë stil.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).