Asfaltohet rruga në Sllatinë të Epërme

Viti – Kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti me bashkëpunëtor, kanë vizituar sot punimet e asfaltimit të rrugës kryesore në Sllatinë të Epërme.

Me këtë rast, ai ka theksuar se do të vazhdohet edhe me projektet tjera infrastrukturore në fshatrat e komunës së Vitisë, projekte këto që kanë të bëjnë me mirëqenien qytetare.

Po ashtu, delegacioni komunal, ka parë nga afër edhe punimet e ndërtimit të shkollës fillore “Halil Alidemaj” në Pozheran./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).