Asfaltohet rruga në lagjen Xheladini në Sadovinë të Qerkezëve

Viti – Është asfaltuar rruga në lagjen Xheladini në fshatin Sadovinë të Qerkezëve të komunës së Vitisë.

Për të parë nga afër realizimin e këtij projekti, kryetari i komunës Sokol Haliti më bashkëpunëtor ka vizituar këtë fshat dhe ka takuar banorët, të cilët u shprehën falënderues për investimin në këtë rrugë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).