Asfaltohet rruga në lagjen Xheladini në Sadovinë të Qerkezëve

Viti – Është asfaltuar rruga në lagjen Xheladini në fshatin Sadovinë të Qerkezëve të komunës së Vitisë.

Për të parë nga afër realizimin e këtij projekti, kryetari i komunës Sokol Haliti më bashkëpunëtor ka vizituar këtë fshat dhe ka takuar banorët, të cilët u shprehën falënderues për investimin në këtë rrugë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS