Asfaltohet rruga në fshatin Berivojcë të Kamenicës

Kamenicë – Në fshatin Berivojcë të Kamenicës ka përfunduar asfaltimi i rrugës, derisa Qëndron Kastrati ka thënë se vetëm me punë po arrijmë ta ndërtojmë infrastrukrurën rrugore në fshatrat e Kamenicës dhe në vet qytetin e saj.

“Punë dhe vetëm punë. Edhe një rrugë e përfunduar në Berivojcë. Vazhdojmë tutje” ka shkruar Qëndron Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).