Asfaltohen rrugët që lidhin fshatrat Smirë dhe Goshicë, së bashku me degëzime

Viti – Sokol Haliti ka vizituar këtë projekt të finalizuar nga komuna dhe ka thënë se institucionet komunale janë të interesuara që të investojnë në çdo cep të Vitisë.

Sokol Haliti është shprehur i kënaqur me punimet e kryera dhe ka shtuar se jeta infrastrukturore në fshatrat e Vitisë po ndryshon dukshëm falë angazhimit dhe përkushtimit që kemi.”Ne do të investojmë në çdo cep të komunës dhe në çdo pjesë malore sepse ky ka qenë gjithmonë zotimi ynë, për ta bërë më lehtë jetën e banorëve” ka shtuar Haliti./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).