Asfaltohen rrugët ”Ibrahim Rugova” dhe ”Hysen Hyseni” në Viti

Viti – Kryetari i Komunës së Vitisë Sokol Haliti vizitoi punimet ne asfaltimin e rrugës ”Ibrahim Rugova” në fshatin Drobesh, ku me këtë rast ritheksoi përkushtimin e qeverisë që ai drejton për ofrimin sa më të mirë të kushteve për qytetarët e komunës edhe në aspekte tjera, e jo vetëm në aspektin e infrastrukturës.

Ai këtë pasdite vizitoi fshatin Ramnishtë ku nga afër inspektoi punimet në asfaltimin e rrugës ”Hysen Hyseni”./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).