Vali Ranch

Arta Nitaj vë në pah gjoksin me dekoltenë e hapur gjatë pushimeve në Bodrum

/ 1 minutë lexim

Arta Nitaj sjell fotografi të reja për të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo në këtë postim duket plot shkëlqim, duke i kaluar pushimet e kësaj vere në Bodrum të Turqisë.

Bukuroshja me sa duket shumë lehtë merr vëmendjen e gjithë ndjekësve e fansave të saj.

Ajo shihet me një makijazh të lehtë, përderisa fytyra e saj duhet shumë e pastër e vezulluese.

ArKatana

Me një dukje me xhinse e një bluzë të bardhë pa mëngë, në formë korseti, ajo duket bukur e thjeshtë duke shfaqur një tatuazh në supe, e si gjithmonë duke i vënë në pah linjat perfekte.

Aktorja dhe modelja pejane vazhdimisht komentohet për dukjen e saj e gjithashtu për jetën e pushimet luksoze që ajo bën.

Mesa duket bukuroshja e Instagramit nuk është ngopur me pushime, ajo iu rikthye edhe njëherë, e kësaj radhe zgjodhi Turqinë. /Telegrafi/