Arta Nitaj shfaqet joshëse, thekson linjat trupore në veshjen unike

Arta Nitaj shfaqet përherë e veçantë dhe me shumë stil.

Edhe në fotografitë e reja që ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 300 mijë ndjekës, bukuroshja dukej mahnitëse.

Në një kostum me prerje të veçantë që e kombinoi me taka të larta, kapele dhe çantë me po të njëjtën ngjyrë, Arta nxiti fansat të cilët ishin të shpejt me komplimentet në hapësirën e komenteve.

Modelja e njohur që gjithmonë tërheqë vëmendje me postimet që bën, dukej tejet tërheqëse dhe më në formë se asnjëherë më parë, me dekoltenë hapur dhe theksimin e linjave të formësuara.

Ndryshe, rikujtojmë që Arta përveç fotosesioneve të ndryshme, më herë e ka provuar vetën edhe si aktore në serialin vendor “O sa mirë”, por edhe si moderatore.

Ndërsa, Nitaj ende nuk ka treguar nëse planifikon të rikthehet në ekran me ndonjë projekt të ri televiziv. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS