Arta Nitaj shfaq elegancën në fustanin e saj të gjelbër

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj edhe sonte ka zgjedhur që të tregojë asetet e saj

Bukuroshja kosovare është shfaqur me një fustan të gjelbër tepër elegant, derisa tregon asetet e saj seksi në Instagram për fansat e saj.

Arta ka qenë më e qetë në krahasim më vitin e kaluar, duke postuar më rrallë në rrjetet sociale.

Po ashtu, Artën nuk e kemi parë në udhëtime nëpër vendet ekzotike sikurse e shihnim më parë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS