Arta Nitaj një ushtare seksi, tregon ‘armën’ e saj të fortë

Arta Nitaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare.

Aktorja që u bë e famshme me rolin si ‘Xhesika’ në serialin komik ‘O Sa Mirë’, shquhet për bukurinë që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja brune, së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi teksa shfaqet joshëse veshur me ngjyra të uniformës ushtarake. Ndërsa ajo si gjithmonë duket tejet atraktive, falë linjave të saj trupore, por edhe stilit unik./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).