Arta Memedi, publikon ‘Kleoarta’

Këngëtarja e njohur Arta Memedi, pas një pune me plot përkushtim, më në fund e ka finalizuar edhe projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Kleoarta”, mban titullin kënga më e re, e realizuar dhe me videoklip, skenat e të cilit na e sjellin një Artë shumë sensulae dhe tejet atraktive

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).