Arta Memedi, publikon ‘Kleoarta’

Këngëtarja e njohur Arta Memedi, pas një pune me plot përkushtim, më në fund e ka finalizuar edhe projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Kleoarta”, mban titullin kënga më e re, e realizuar dhe me videoklip, skenat e të cilit na e sjellin një Artë shumë sensulae dhe tejet atraktive

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS