Arta Haziri merr vlerësim nga Festivali “Angel Voice”

Gjilan – Unë do të doja të shpreh falënderimet e mia të sinqerta nga unë dhe organizata ime Qendra Kulturore Artistike”Mollëkuqet” &”Rising stars”Kosovë . Pranova Diplomë si anëtarë profesionistë të gjyqtarit për vlerësim nga Beogradi – Festivali “Angel Voice” ka shkruar Arta Haziri Nuhiu.

Postimi i Arta Hazirit

Unë do të doja të ju kushtoj vëmendjen tuaj për faktin se gjithçka që është bërë dhe do të bëhet është një bamirësi kulturore që motivohet nga të gjithë njerëzit e përfshirë.

Detyra kryesore e punës me të rinjtë është rritja e tyre shpirtërore, toleranca, konkurrenca korrekte dhe e shëndetshme krijuese.

Dhe për mua personalisht si mësuese me përvojë gati 16 vjeçare, përulemi për një çast para Sakrificës dhe dashurisë së pakufishme të çdo mësuesi,që në një periudhë të till,kaq të vështirë po bën më të mirën për rritjen dhe edukimin e fëmijëve .
Faleminderit gjithë Drejtorëve të Festivaleve,që janë të pazëvendësueshëm !
Faleminderit mikës time Zorica Ninkovic

“Bota mund të jetë e bukur dhe harmoni”

Dhe ne kemi gjithmonë një bashkëpunim që nuk është indiferente ndaj punës krijuese.

Me respekt, Arta Haziri Nuhiu

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).