Arta Elezaj shfaqet plot stil

/ 1 minutë lexim

Arta Elezaj njihet për linjat e saj të tonifikuara të trupit dhe veshjet plot stil.

Arta ka ardhur provokuese dhe në formë të mirë edhe në disa imazhe që ndau me admiruesit e saj në llogarinë e Instagramit ku numëron mbi 238 mijë ndjekës.

Hidromorava

Në fotot që solli së fundmi, Elezaj shihet teksa po shijon një mbrëmje argëtuese ndërsa të shumta kanë qenë edhe komentet e fansave të saj.