Arta Elezaj shfaqet në një tjetër dimension nga pushimet e saj

Modelja dhe aktorja kosovare Arta Elezaj ka vazhduar me postimet e saj nga pushimet e saj ekzotike.

Bukuroshja kosovare është shfaqur më aktive këto ditë, edhe pse nuk ka treguar se ku është duke pushuar.

Gjersa gjatë mbrëmjes së djeshme kishte bërë foto në shkretëtirë brenda një Mercedesi dhe ku ajo shfaqet provokative, sot ajo është shfaqur në bikine.

Në këtë rast ajo pozon në një lendinë më rërë, por në një postim në InstaStory shfaqet se është në një vend bregdetarë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS