RCCOLA

Arta Elezaj paraqitet nga Spanja, thotë se “sezoni është i saj”

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj është paraqitur me disa foto nga Marbella e Spanjë.

Bukuroshja kosovare është e njohur për pushimet e saj të shtrenjta dhe fotosesionet e ndryshme.

Kësaj radhe ajo ka ndërruar destinacion.

RCCOLA

Nga Dubai është parë në brigjet e bukura të Spanjës derisa poshtë fotografive ka dhënë një mesazh interesant.

“Sezoni i binjakëve”, ka shkruar ajo duke aluduar kështu në shenjën e saj të horoskopit. /GazetaExpress/