Arta Elezaj nxeh temperaturat

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka vazhduar me fotografi provokative nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare sot është shfaqur në bikine ku ka treguar trupin e saj në superformë.

Ajo ka pasur të veshur bikine të zeza derisa rreth tyre ka pasur një shirit ari që e bënte atë të dukej tepër e nxehtë.

Kujtojmë se Arta nuk e kishte aspak mirë pandeminë e koronavirusit dhe disa herë këtë e kishte shprehur edhe në rrjetet sociale.

Megjithatë, me t’u lehtësuar masat kundër kësaj pandemie, Arta është larguar nga Kosova për t’i vazhduar pushimet e saj në vende të ndryshme bregdetare. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).