Arta Elezaj me poza të reja nga pushimet, duket provokuese në bikini të bardha

Bukuroshja e njohur, Arta Elezaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme dhe kryesisht imazhe atraktive nga udhëtimet në vende luksoze.

Së fundmi, Elezaj ka marrë vëmendjen e ndjekësve me disa fotografi të reja, ku ka pozuar me bikini gjatë pushimeve.

Ajo nuk ka hezituar të vë në pah linjat atraktive trupore, duke pozuar me bikini të bardha.

Vathët në kërthizë dhe qaforja me sy ishin detaji që plotësuan dukjen e saj në këtë paraqitje të ekspozuar para fansave.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Arta së fundmi u paraqit në klipin “Edhe Sa” të këngëtares Kida, krahas bukurosheve të njohura Kejvina Kthella dhe Megi Pojani. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).