Arta Elezaj ekspozon fizikun joshës në imazhet nga pushimet

/ 1 minutë lexim

Arta Elezaj është ndër femrat më të komentuara në media rozë për linjat e saj dhe postimet provokuese që bën në rrjete sociale.

Bukuorshja nga Klina nuk heziton që pikat e saj më të forta t’i ekspozoi para mijëra fansave në Instagram dhe kështu ka vepruar edhe së fundmi.

Modelja ka posutar disa fotografi përmes të cilave ka nxiutr imaxhinatën e admiruesve të saj duke vënë në pah format e tonifikuara.

Teksa po shijon pushimet në Tajlandë, Arta erdhi joshëse në një veshje dypjesëshe që përbëhej nga një mini-fund dhe sytjena të ngjashme.

Mobi Casa

Elezaj dukej tejet atraktive teksa po relaksohej në një plazh duke shijuar rrezet e diellit teksa nuk munguan mijëra pëlqime dhe komente të shumta nga ana e fansave.

Arta ndërkohë përveç aktiviteti në media sociale ka kohë që nuk është përfshirë në një projekt televiziv.

Kujtojmë që më parë ajo ishte paraqitur në serialin vendor “O sa mirë” nga ku edhe mori famën më të madhe. /Telegrafi/