Arta Elezaj, e zhytur në luks, s’lë vend pa shku

Arta Elezaj u bë e njohur, me rolin e saj te seriali vendor “O sa mirë” .

Ajo tani është ndër femrat më seksi kosovare, shkruan Indeksonline.

Ajo gjatë gjithës kohës është nëpër udhëtime, ku nuk heziton ta shfaqë luksin që bën.

Tani ajo është në Mauritius, ku po shpërndan fotografi të shumta.

Beli i hollë, të pasmet bombastike, jetë luksoze.. kjo është Arta Elezaj!/Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).