Arta, e mahnitshme edhe në dalje të thjeshta në rrugë

Arta Elezaj është parë sonte plot “buzëqeshje” derisa duket se ka udhëtuar në një vend tropik.

Bukuroshja kosovare, e cila përpos modele është edhe aktore, është parë duke ecur e lumtur në një rrugë të rrethuar me palma.

Arta ka pasur të veshur një palë xhinse të zeza dhe një bluzë të shkurtër po ashtu të zezë, derisa ajo bën poza para aparatit.

Krejt këtë veshje ajo e ka shoqëruar me një palë këpucë ngjyrë kafe, e cila përshtatej me çantën e saj. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS