Arta e harron koronavirusin…

Arta Elezaj më në fund po e ndien lirinë pasi që më nuk është në karantinë.

Pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit, Arta është shfaqur në Budvë të Malit të Zi ku edhe e ka festuar ditëlindjen e saj.

Sot ajo është shfaqur në plazh derisa aktorja dhe modelja kosovare ka treguar se nuk ka shtuar peshë gjatë pandemisë.

Ajo sot është parë buzë një pishine derisa tregon asetet e saj seksi. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).