Arta Bajrami vjen më joshëse se asnjëherë më parë

Arta Bajrami po qëndron mjaftë active në rrjetet sociale me imazhe nga më të ndryshmet.

Gjithmonë kuruar deri në detajin e fundit, ajo s’ka si mos të duket e bukur dhe tërheqëse.

Së fundmi, ajo në llogarinë e saj Insagram ka shpërndarë dy fotografi në të cilin po duket mjaftë mirë.

Ajo ka kombinuar kostumin e zi me një grimë në të cilin theksë të veçantë ka marrë ngjyra pink.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS