Arta Bajrami tejet elegante, shikoni si është veshur për dasëm

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami, gjatë kësaj sezone është tejet e angazhuar në dasma dhe kanagjegje, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Derisa përveç muzikës të cilën e ka në program, këngëtarja i kushton rëndësi edhe veshjes.

E këtë më mirë e vërteton edhe ky fustan elegant, që Arta e ka përzgjedhur për ta veshur me këtë rast.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).