Arta Bajrami shumë shpejt me këngë të reja

Këngëtarja, Arta Bajrami ka paralajmëruar projekte të reja muzikore.

Këngëtarja kosovare, Arta Bajrami me postimin e fundit bëri të ditur se po vjen me këngë të reja, shkruan lajmi.net

Ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte përshkrimi që ia ka vënë fotos. “Në rrugë për të sjell gjëra të bukura në këtë m** industri”.

Arta nuk ka zbuluar detaje më të hollësishme rreth projektit por dihet që bashkëpuntor të afërt e ka vëllaun, Don Arbas.

“Malli m’ka marr”, është kënga e fundit që ka lansuar këngëtarja Bajrami. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).