Arta Bajrami refuzon të përgjigjet: Burri im është më seksi!

Emisioni “Express Rozë” me Festa Qoqaj ka nisur premieren sot në televizionin T7.

Në rubrikën “Mes 2” javën e parë është e ftuar këngëtarja Arta Bajrami, e cila duhet të zgjedh njërin mes dy personazheve që ia kemi vënë përballë për një arsyje.

Se si është përgjigjur ajo dhe kë ka zgjedhur e kuptoni në linkun më poshtë./GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).