Arta Bajrami me stilin e ri, ju lë pa fjalë

Këngëtaren e njohur shqiptare Arta Bajrami, jemi mësuar ta shohim me stile të ndryshme flokësh, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Kësaj radhe ajo ka vendosur të bëhet bjondinë, dhe në disa fotografi postuar së fundmi, ajo duket për mrekulli tamam një zonjë e vërtetë, që ju lë pa fjalë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).