Arsim Thaçi jep dorëheqje nga FC Drita

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Trajneri Thaçi e ka ofruar dorëheqjen pas barazimit në ndeshjen e fundit kundër KF Dukagjinit. I pa kënaqur me rezultatet e deritanishme, trajneri Thaçi sot kërkoi takim me kryesin e klubit për ofruar dorëheqjen e tij.

Pas shumë diskutimeve kryesia e klubit i ofroj trajnerit mbështetje për vazhdimin e rrugëtimit drejt synimit të klubit, por që trajneri ishte i vendosur për këtë vendim dhe kryesia e klubit u detyrua ta respektoj vendimin e trajnerit Arsim Thaçi për të ja pranuar dorëheqjen./rajonipress/