Arrestohet vitiasi, policia konfiskon armë në shtëpinë e tij

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë e tij janë gjetur dhe konfiskuar : Një pushkë gjysmë automatike, një pushkë gjuetie dhe një pushkë ajrore për të cilat i dyshuari nuk posedonte leje valide.

Me vendim të Prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS