Arrestohet vitiasi për sulm ndaj bashkëshortes

/ 1 minutë lexim

Viti – Viktima femër kosovare ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Të fundit: