Mobi Casa

Arrestohet vitiasi për dhunim, erdhi nga Zvicra me të dashurën 16 vjeçare

/ 1 minutë lexim
Fundamenti

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti me datën e lart-cekur kishte ardhur nga Zvicra në shoqëri me të miturën (të dashurën e tij-16 vjeçare ) shtetase turke.

Hidromorava

Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit është cilësuar rasti dhe viktima është strehuar në strehimore përkohësisht, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/