Arrestohet vitiasi për dhunë dhe kanosje në familje

/ 1 minutë lexim

Viti – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili për shkak të një mosmarrëveshje verbale i kishte kanosë viktimat kosovarë.

Nga i dyshuari është sekuestruar një thikë dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/