Arrestohet vitiasi, dyshohet për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit

Viti – Njësiti policor ka ndërhy në një lokal ku ishin duke u zhvilluar lojëra fati, nga lokali janë konfiskuar një shtëpizë, një printer dhe 25 euro para të gatshme.

Po ashtu është arrestuar edhe një i dyshuar mashkull kosovar dhe i njëjti me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).