Arrestohet super hajni që ka kryer 10 vjedhje në Viti

Gjilan – Në fshatin Sllatinë e Epërme të Vitisë raportohet se pas hetimeve të zhvilluara është arritur që të identifikohet dhe arrestohet një mashkull shqiptar i cili ka pranuar se ka kryer 10 raste të ndara të vjedhjeve.

Policia e Kosovës tha se i dyshuari pas intervistës me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).