Arrestohet shtetasi i Shqipërisë, kishte vjedhur 125 euro

Gjilan – Në lagjen “Dheu i Bardhë” në Gjilan është arrestuari i dyshuari mashkull Shqiptar shtetas i Shqipërisë pasi që i njëjti kishte vjedhur 125 (njëqind e njëzet e pesë) euro.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).