Arrestohet pjesëtari i sigurimit, lëndoi qytetarin me të meta psikike

Gjilan – Në rrugën “Zija Shemsiu”, në Gjilan me datën 10.09.2019 është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar i cili me datën 29.08.2019 derisa ka qenë në vendin e punës si pjesëtar i sigurimit fizik në një hipermarket dyshohet se i ka shkaktuar lëndime trupore viktimës mashkull shqiptar, me të meta psikike, për të cilin rast ka raportuar babai i viktimës.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).