Arrestohet personi që nuk kishte respektuar vendimin e ATK-së

Gjilan – Në rrugën “Mulla Idrizi”, në Gjilan më 13.03.2019 është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar menaxher i një bastore, pasi që i njëjti kishte urdhëruar punëtorët e tij që ta hapin lokalin të cilin ishte mbyllur nga zyrtarët e ATK-së.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).