Arrestohet për vrasjen në tentativë

Gjilan – Për vrasjen në tentativë të ndodhur më 26.11.2017, policia e Gjilanit e ka arrestuar të dyshuarin më 04.12.2017.

Në rrugën “Muharrem Ibrahimi”, në Gjilan më 26.11.2017 kishte ndodhur një tentim vrasje.

Lidhur me rastin pas hetimeve të zhvilluara më 04.12.2017 është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).