Arrestohet për trafikim me njerëz, shfrytëzonte shtetasen e Serbisë në lokalin e tij

Kamenicë – Në fshatin Domorovc, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti dyshohet se në lokalin e tij ka mbajtur dhe shfrytëzuar viktimën femër shtetase të Serbisë.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të Prokurorit, dërgohet në mbajtje, rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS