Arrestohet për posedim të substancave narkotike qytetari nga Pozherani i Vitisë

Viti – Në fshatin Pozheran, të Vitisë është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi gjatë kontrollit në trup i është gjetur dhe sekuestruar, një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 10.4 gram.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt. Rasti vazhdon të hetohet njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).