Arrestohet për posedim dhe shpërndarje të substancave narkotike

Kamenicë – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi gjatë kontrollit në veturën e tij janë gjetur dhe janë konfiskuar katër paketime me substanca narkotike të dyshuara si marihuanë me peshë 1.34 gramë.

Në cilësinë e provave materiale nga i dyshuari është konfiskuar vetura në të cilën janë gjetur substancat narkotike, para të gatshme euro dhe lekë të Shqipërisë dhe tre telefona celularë. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).