Eko Higjiena

Arrestohet për krime lufte një person në Kamenicë

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Kamenicë – Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti pas intervistimit, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Hidromorava

I arrestuar dyshohet për krime lufte kundër popullsisë civile thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës./rajonipress/