Arrestohet për kanosje

Kamenicë – Në rrugën “Malësia” në Kamenicë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti përmes telefonit ka kanosur viktimën mashkull kosovar.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).